У Полтаві партійці допомогли землячці з пошуком роботи

До громадської приймальні Полтавської міської організації партії «БПП «Солідарність» за допомогою в пошуках роботи звернулась  Альбіна Джаватханова, яка активно шукала роботу за спеціальністю «Кухар». Про те, що у громадській приймальні допомагають, дізналася від своєї знайомої, яка вже мала подібний досвід.
Голова Полтавської  міської організації партії «БПП «Солідарність» Оксана Дрюк швидко  відреагувала на звернення та запропонувала дівчині  «Журнал професій», який у громадській приймальні Полтавської міської організації партії «БПП «Солідарність» започаткували більше року тому.
46503289_2157947584532379_7286143887150678016_n
«Кожному з нас хотілося б працювати за своєю спеціальністю. Знайти роботу кухаря в нашому місті не так вже й просто. Дівчина прагнула не лише високої зарплати, а обирала заклад, де можна навчитися чогось нового. Але зазвичай, в нас виходить знайти потрібну вакансію – так сталося і цього разу. Альбіні надано відповідну допомогу та інформацію. На даний час дівчина вже працює в одному з ресторанів міста», – прокоментувала  Оксана Дрюк.