У Миргороді проводять правопросвітню роботу із українськими воїнами

Очільник Миргородської районної організації партії «БПП «Солідарність» Євгеній Бродський  провів  правопросвітню роботу з захисниками східних кордонів. У заході взяли участь представники  районного Центру зайнятості, відділу соціального захисту населення та органів місцевого самоврядування.
 2
Під час зустрічі із учасниками бойових дій на сході України, яка відбулася  у Миргородській районній раді, обговорили низку питань: виділення військовослужбовцям земельної ділянки, право на отримання пільг (на оздоровлення) та субсидій, оформлення посвідчень учасника бойових дій. Також  консультували військовослужбовців щодо незаконного звільнення мобілізованого працівника, пільг у сфері комунальних послуг, державної допомоги під час навчання, питання працевлаштування та зайнятості для учасників бойових дій на Сході, які перебувають на обліку як безробітні.
3
«Такі правопросвітні заходи та консультативна допомога захисникам східних кордонів України  спрямовані на швидку адаптацію військових у суспільстві та повернення до цивільного життя, отримання соціальних гарантій та пільг з найменшими перепонами та юридичними проблемами», – розповів  Євгеній Бродський.