У Чутовому та Гадячі партійці влаштували роз’яснювальну акцію щодо децентралізації

У громадській приймальні Гадяцької міської організації партії «БПП «Солідарність» відбувся «круглий стіл», під час якого говорили про реформу децентралізації.

1534148260199

«Сучасна медицина, освіта, доступні та якісні адмінпослуги, відремонтовані дороги, освітлені вулиці – усе це дає нам реформа децентралізації. Важливо, аби люди розуміли перспективи, тому й проводимо подібні зустрічі. Цього разу до нас запросили місцеву активну молодь. Зустріч відбулася у форматі діалогу. Було чимало питань, однак більшість позитивно ставиться до реформи», — розповіла керівник громадської приймальні Гадяцької міської організації БПП Юлія Ленець.

Про розвиток місцевого самоврядування говорили і у селі Біленченківка Гадяцького району.

1534315761911

«Зустріч із громадою Біленченківки не випадкова — є всі передумови, що невдовзі це село об’єднається в ОТГ. Найбільше громада чекає того, що самі жителі зможуть впливати на якість життя у громаді. Також були питання про медицину й освіту. На кожне намагалися давати фахові відповіді», — сказала керівник громадської приймальні Гадяцької районної організації БПП Олена Мєшкова.

Партійці з Чутового в рамках інформаційної кампанії поширювали тематичні буклети.

IMG_20180809_174825592

«Кілька годин на вулицях райцентру говорили із земляками про те, як зробити громаду успішною та вирішувати проблемні питання. Також наводили приклади громад, що вже об’єдналися», — повідомила голова Чутівської районної організації БПП Ірина Кривобік.