На Полтавщині партійці привітали дітей з Днем Святого Миколая (частина 1)

У Пирятинській ОТГ депутат міської ради, голова районної організації партії «БПП «Солідарність» Аліна Мірошніченко разом із Пирятинським міським Центром у справах сім’ї, дітей та молоді та за підтримки Пирятинської міської ради провели акцію «Святий Миколай – дітям».
Пирятин (2)
«Ця акція вже 4-й рік поспіль об’єднує пирятинців доброю справою. На цей раз понад 250 діток отримають приємні подарунки. Це дітки, сім’ї яких потребують підтримки, багатодітні родини, внутрішньо переміщені та дітки, чиї батьки захищали та захищають Україну. Одягнувши казкові костюми, волонтери розвозили на власних автівках подаруночки: солодощі, одяг, іграшки та кошти. Дітлахи зустрічали нас щирими посмішками та відкритими обіймами, хоч на вулиці і була похмура та дощова погода», — розповіла Аліна Мірошніченко.
Кривобік
Представники Чутівської районної організації партії «БПП «Солідарність» до Дня Святого Миколая влаштували акцію «Подаруй дитині свято». У своїй громадській приймальні близько двох тижнів збирали подарунки для малечі із малозабезпечених родин.
Чутове (2)
«Дитячий одяг та взуття, іграшки та солодощі – все це на День Святого Миколая презентували діткам, батьки яких опинилися у скрутних життєвих обставинах. Приємно, що до нашої ініціативи долучилося чимало людей. Відтак, подарунків зібрали чимало», — розповіла голова Чутівської районної організації партії «БПП «Солідарність» Ірина Кривобік.
А ще, партійці підготували солодкі подарунки для вихованців дитячого садочка «Веселка».
У Горішніх Плавнях свято відбулося у стінах міської ради.
Плавні
«У місті 41 родина, де виховують 4 і більше діток. Кожного року для них влаштовуємо святкування, після чого вручаємо подарунки. Цього разу їх презентував секретар міської ради, депутат від партії «БПП «Солідарність» Сергій Дорота», — розповіла керівник громадської приймальні Горішньоплавнівської міської організації партії «БПП «Солідарність» Валерія Гривко.
Гадяч (1)
Лохвиця
У Гадячі партійці на свято завітали до міського дитячого садочка «Першоцвіт». Діткам вручили набори для творчості та розвитку. Привітали малечу й партійці з Лохвиці. Депутат Лохвицької районної ради від партії «БПП «Солідарність» Олег Кравченко презентував діткам із садочка «Берізка» села Безсали набори солодощів.