Привітання Андрія Пісоцького з Днем захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва

На 14 жовтня припадає одразу три величних свята ‒ День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника Вітчизни! Щиро радий привітати всіх українців з цим знаменним днем! Адже не так часто ми відзначаємо одразу декілька таких великих свят!

Українське козацтво має довгу уславлену історію. Козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею і захисницею, і вірили в її силу. Саме 14 жовтня (за старим календарем 1 жовтня) відбувалась Велика Рада, чи як її ще називали Козацька Рада. В цей день обирали отамана і вирішували, як жити на наступний рік. Тож сьогодні найкращий день для того, щоб вшановувати наших мужніх захисників.
Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою. Вони символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію. Саме Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду.

Сердечно бажаю вам щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Батьківщини. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА, керівник Полтавської ТО партії “БПП “Солідарність”

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*