У Хоролі партійці домоглися звільнення директора місцевого аграрного коледжу

Управління північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області завершило перевірку Хорольського агропромислового коледжу. Численні факти і порушення з боку керівництва закладу, які озвучували представники районного осередку партії «БПП «Солідарність», підтвердилися. У результаті – директора коледжу звільнили.
коледж_5
 
«Останнім часом до мене надходило чимало нарікань щодо порушень економічного та фінансового характеру, котрі мали місце в роботі коледжу. Зокрема, батьки дітей скаржилися, що від них вимагають гроші. Доводять до відома, що учень повинен в обов’язковому порядку кожного року платити благодійні внески. Крім того, начебто вимагали кошти й за здачу іспитів. Я ніколи не вірю чуткам, завжди виступав за об’єктивний підхід у вирішенні будь-якого питання. Тому ініціював перевірку навчального закладу», — розповів депутат Полтавської обласної ради від партії «БПП «Солідарність» Фахраддін Мухтаров.
Мухтаров
 
За словами Фахраддіна Мухтарова, керівництво закладу до останнього намагалося «відхреститися» від проблем.
коледж_2
 
«Дуже прикро, але ті, хто допустив порушення фінансової дисципліни і зловживань службовим становищем, намагаючись відбілити себе перед громадськістю, перекладають відповідальність на інших осіб, які начебто  зацікавлені у розкритті їхньої бездіяльності. Зокрема, виливається бруд на мою адресу, нібито я хочу отримати землі коледжу. У моєму користуванні є значна кількість земель, і про землі коледжу мова не йде. Взагалі, якщо хтось хотів би  заволодіти землями навчального закладу, зробити це неможливо – коледж має державний акт на право постійного користування нею. Я вважаю своїм обов’язком як депутат обласної ради, житель Хорольщини зробити все можливе для того, щоб наш коледж, який є найбільшим на Полтавщині, зміцнився, розвивався, був окрасою та ще багато років залишався найбільшим культурним центром Хорольщини, а його щедрі ниви слугували не лише для практичного навчання студентів, а й забезпечували економічний розвиток навчального закладу. Це моє кредо, моя позиція. У коледжі склалися добрі традиції щодо співпраці із товаровиробниками району. Думаю, що навчальний заклад і надалі продовжуватиме свої напрацювання у цьому напрямі», — зазначив Фахраддін Мухтаров.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*