На Полтавщині партійці започаткували соціальну акцію «Чисте подвір’я»

Члени міських та районних організацій партії «БПП «Солідарність» на Полтавщині  започаткували соціальну акцію «Чисте подвір’я». Мета —допомогти самотнім людям похилого віку розчистити їхні подвір’я від снігових заметів. Першими стартували активісти з Лохвиці та Лубен. Так, напередодні члени Лохвицької районної організації партії «БПП «Солідарність» провели толоку в 10-ох подвір’ях, де живуть одинокі пенсіонери.

«Початок цьогорічної зими був дуже сніжним. Навіть комунальникам не завжди вдавалося розчистити від снігу вулиці. Що вже говорити про подвір’я, де живуть самотні і старенькі люди. Тому ми й започаткували цю акцію. Наш партійний десант цього разу допоміг десятьом пенсіонерам, утім, для цих людей найбільша радість від того, що про них згадали і прийшли на допомогу в скрутну хвилину. Адже через нерозчищені подвір’я люди боялися виходити на вулицю, щоб не впасти і не травмуватися», — розповіла голова Лохвицької районної організації партії «БПП «Солідарність» Ілона Головань.

xorol-2

У Лубнах партійці теж чистили сніг біля будинків стареньких.

«Парасковія Бойко 1932 року народження, і вона сама до нас звернулася, щоб ми їй допомогли в боротьбі зі снігом. Тому швиденько взяли лопати і вже за кілька годин її подвір’я розчистили», — розповів Олег Кулик, голова Лубенської міської організації партії «БПП «Солідарність».

lubni-kulik

Партійці наголошують: ця акція не є одноразовою. Такі толоки відбуватимуться після кожного сильного снігопаду.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*