Проблемні мости, навантаження від фур та неосвоєні бюджети: Андрій Пісоцький продовжує інспектувати ремонт доріг Полтавщини

Другий день поспіль перший заступник голови Полтавської ОДА, керівник Полтавської ТО партії «БПП «Солідарність» Андрій Пісоцький перевіряє виконання Плану робіт із будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг в області.

img-3110

Напередодні він проінспектував Диканський, Зіньківський, Миргородський та Великобагачанський райони.

У селі Велика Рудка Диканського району нині здійснюється капремонт дороги. Але навіть після освоєння обласних грошей місцева громада шукатиме кошти для подальшого продовження ремонту доріг, запевняє сільський голова Валентина Калюш.

pisoc-kij-sluhaje-dopovid-opishnjans-koji-selischnoji-golovi-sv

Такі ж плани на майбутнє має і Опішнянський селищний голова Світлана Маммадова. Вона говорить, що центральні дороги селища ремонтуватимуться повністю, особливо ті, якими їздять туристи.

У Миргородському районі майже повністю відремонтована дорога за сполученням Лохвиця — Миргород. Це дуже важлива артерія, яка з’єднує два райони. Ще два місяці тому по ній між двома районами не можна було проїхати, тому автомобілям доводилося об’їжджати цю ділянку. Сьогодні рух транспорту поновлено.

14947600_890561011074413_7893591688779108303_n

«У цьому році згідно програми ремонту доріг усі гроші будуть використані», — наголосив Андрій Пісоцький.

На Полтавщині також існує проблема ремонту мостів. Перший заступник голови Полтавської ОДА наголошує: місцеві громади мають вчасно приготували усі необхідні документи, щоб можна було зробити розрахунки та визначити вартість ремонтних робіт мостів. Область також долучатиметься до співфінансуванння проектів мостів на 2017 рік.

« В області є 13-15 небезпечних для пересування транспорту мостів. Вони потребують негайного ремонту. До січня-лютого будемо виходити із пропозицією до обласної ради виділити кошти на співфінансування виготовлення проектів. А вже у травні плануємо розпочати ремонтувати аварійні мости. Ситуацію ускладнює те, що деякі мости не перебувають на балансі жодної сільської ради. У зв’язку з цим сільські голови отримали вказівку найближчим часом взяти такі об’єкти на баланс і підготувати кошторисні проекти для фінансування ремонтних робіт», — сказав Андрій Пісоцький.

14947785_890561004407747_386856173319467155_n

Під час поїздки відвідали також і дитсадок в селі Великі Сорочинці Миргородського району. Сьогодні його стан настільки незадовільний, що навіть капітальний ремонт не врятує ситуацію. До того ж, садочок малий за площею і не вміщує усіх дітей. Тому виникла потреба в будівництві нового та сучасного дитсадочка. На сьогоднішній день є проект, який поданий до фінансування з Державного фонду регіонального розвитку.

«Я побачив, у яких умовах виховуються діти. І особисто буду контролювати, щоб цей проект отримав необхідне фінансування для будівництва нового приміщення. Ми розуміємо, що необхідна велика сума, щоб побудувати садочок. Будемо сподіватися, що цей проект отримає фінансування і дітки незабаром матимуть можливість ходити у гарний новий садочок», — наголосив Андрій Пісоцький.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*