На Полтавщині відбувся мистецький фестиваль «Решетилівська весна»

Обласний фестиваль народної творчості, культурно-мистецьке свято “Решетилівська весна”, яке через негоду перенесли на тиждень, не розчарувало полтавців, які з’їхались на захід 22 травня.

музики

Ярмарок витворів художників і митців Решетилівського району, виступи самодіяльних колективів, і на завершення дня – концерт за участі легендарного гурту Kozak System.

хлібна хата згори

За роки свого існування фестиваль народної творчості “Решетилівська весна” виріс з культурного свята місцевого рівня до культурно-мистецької події, на яку їдуть люди з усіх кінців України.

 

Біленький, Перепелиця виступ колектив

«Сьогодні свято має статус обласного. Але у перспективі організація його на всеукраїнському рівні. Культурними надбаннями наших майстрів активно цікавляться іноземні гості – величезний гобелен решетилівської майстрині Надії Бабенко «Дерево життя» висить у конференц-залі штаб-квартири ООН у Нью-Йорку. Тому логічним є також наше прагнення залучати до участі у святі іноземні делегації, майстрів з інших областей України», – поділився планами розвитку культурно-мистецького заходу голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

арка ліцей

«Важко описати, скільки тут всього цікавого. Вже 21 рік Решетилівка збирає у себе майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Вишивка, ткацтво, килимарство, гончарство, різьба по дереву та ще купа народних промислів. Така кількість народних майстрів і їх шедеврів, що очі просто розбігаються. Дійсно яскраве свято, справжня весна», — поділився враженнями перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*