У Полтаві українським орнаментом прикрасили площу біля пам’ятника Тарасу Шевченку

У День вишиванки полтавці розфарбували бруківку на площі біля  біля пам’ятника Тарасу Шевченку українським орнаментом. Кожен, хто хотів долучитися до акції, отримав фарбу й пензля, після чого починався творчий процес. Ініціатор такого дійства — депутат Полтавської міської ради від «БПП «Солідарність» Сергій Чередніченко. Кілька днів тому у  фейсбуці він закликав полтавці приєднатись до такої ініціативи.

Чередніченко
Сергій Чередніченко

 

«Вчора ми погодили це з головним архітектором міста, з інспекцією з благоустрою. Ми хотіли б, щоб кожного року полтавці збиралися біля пам’ятника Шевченку саме у День вишиванки. Чому? Тому що так сталося в Україні, що переймаємо багато свят різних країн, але чомусь забуваємо про свої. Тому ми хотіли нагадати полтавцям, що все-таки ми українці, ми єдина нація»,— розповів депутат Полтавської міської ради від «БПП «Солідарність» Сергій Чередніченко.

dsc-0590

Результатом роботи Сергій Чередніченко, та й власне всі хто долучився, залишилися задоволені. Кажуть —   фарба протягом року не зіпсується. А от вже на наступний День вишиванки орнамент оновлять.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*