З нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у Кобеляках відбувся мітинг-реквієм «Ангели Майдану». Біля «стіни пам’яті» зі світлинами Героїв Небесної Сотні діти запалили свічки. Молоді хлопці та дівчата читала вірші, присвячені тим, хто віддав своє життя на Майдані. Ті, хто під час Революції Гідності був у Києві – з болем пригадували події дворічної давнини.
«Тоді на Майдані нація втратила своїх найкращих синів, справжніх патріотів. Вони віддали найцінніше – своє життя за Україну і українців. Пам’ятаємо і ніколи не забудемо їхній подвиг. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Небесної Сотні», – сказав під час мітингу-реквієму голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.
А у професійному аграрному ліцеї цього дня урочисто відкрили меморіальну дошку Герою, захиснику України Віктору Бабенку. В серпні 2014 року Вiктор був мобілізований до Збройних Сил України, а 17 березня 2015-го загинув поблизу селища Станиця Луганська – підірвався на ворожій фугасній міні.


