З нагоди річниці виведення радянських військ з Афганістану партійці з Хоролу долучилися до віче під час якого вшанували всіх земляків-афганців.
«У війни завжди довге відлуння. Найстрашніше, що вона забирає життя. Пам’ять про воїнів-афганців — це болюча історія українського народу. Про неї потрібно пам’ятати, її потрібно згадувати» — говорить Віра Мартюк, голова Хорольської районної районної ради, член партії «БПП «Солідарність».
Після віче присутні поклали квіти та вінки до пам`ятника, запалили свічки і хвилиною мовчання вшанували своїх земляків.


