Станом на початок року Полтавщина залучила 1 мільярд 10 мільйонів доларів інвестицій. Лише за 9 місяців 2015 інвесторами в економіку області вкладено 19,7 мільйонів доларів. Про це під час прес-конференції повідомив перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.
«Для інвесторів Полтавщина досить приваблива. Найбільше ми співпрацюємо з представниками Велокобританії, Швейцарії, Японії. Їх цікавить аграрний сектор, легка та харчова промисловість, видобувна та переробна галузі. Наша ж задача — створювати й надалі позитивний інвестиційний клімат для потенційних інвесторів»,— сказав Андрій Пісоцький
Під час прес-конференції Андрій Пісоцький також розповів про децентралізацію. За його словами вже в березні відбудуться місцеві вибори двох новоутворених об’єднаних громад Полтавщини.
«27 березня відбудуться вибори в Новоаврамівській сільській та Артемівській селищній об’єднаних територіальних громадах. Влада Полтавщини надає їм підтримку та допомогу у вирішенні всіх питань»,— повідомив Андрій Пісоцький.
