У Кременчуці затримують працівників НПЗ, які фотографують бюлетені

На одній із виборчих дільниць Кременчука зафіксували порушення: працівник НПЗ під загрозою звільнення з роботи голосував за «потрібного кандидата» і фотографував свій бюлетень. Комісія визнала бюлетень недійсним, а молодика забрали до відділку міліції. Про це повідомляє видання «kremen.toda».

До речі, за даними моніторингових служб, за подібні порушення Закону затримано вже близько 30 працівників нафтопереробного заводу:

«Ми очікували, що вибори будуть брудними. Я розумію, що вам погрожували звільненням з роботи, але ви вчинили грубе порушення, за яке відповісте за Законом», – заявив працівник правоохоронних органів під час затримання порушника.

Тим часом, чимало кременчужан, що працюють на «Укртатнафті», Кременчуцькій ТЕЦ, «Полтаваобленерго» або у «ПриватБанку» розповідають про те, що на роботі їх змушують проголосувати на виборах за партію «УКРОП» і кандидата на посаду міського голови  Оксану Піддубну.

Отож, шановні громадяни! Не порушуйте Закону, не потурайте керівникам, які змушують вас це робити! Адже за подібні вчинки ви понесете повну адміністративну та кримінальну відповідальність.

Відео затримання порушника доступне за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=6jJW4RYh-fw

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*