Андрій Пісоцький: Сьогодні – надважливий день для усього нашого суспільства

На Полтавщині, як і в Україні загалом, сьогодні обирають депутатів обласних, районних, міських, сільських та селищних рад, а також міських, селищних, сільських голів. Вперше голосування проводиться за новим законом. Він передбачає обрання депутатів сільських і селищних рад за мажоритарною системою, а депутатів обласних, міських і районних рад – за пропорційною.

Одним з перших на виборчій дільниці № 531197 обласного центру проголосував перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький.

«Нинішній день– надважливий для всього суспільства. Адже саме від сьогоднішнього вибору залежить те, яким буде наше майбутнє. Особисто я очікую, що переможуть політичні сили, які будуть впроваджувати реформи як на теренах області, так і всієї України. Сподіваюся, переможуть саме ті політичні партії, які зможуть змінити ситуацію на краще», – поділився думками Андрій Пісоцький.

Перші результати виборів у регіонах з’являться вже цієї ночі, офіційних же доведеться чекати близько 10 днів. Повторне голосування на виборах мерів великих міст відбудеться 15 листопада у разі, якщо не буде абсолютного переможця за підсумками голосування в першому турі. Загальна ж кількість виборців на Полтавщині – 1 млн 186 тис 745 осіб.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*