Андрій Пісоцький: Системних порушень під час голосування на Полтавщині не виявлено

Про це на прес-конференції одразу після закриття дільниць повідомив керівник Полтавського обласного виборчого штабу партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка» Андрій Пісоцький.

IMG_6399

«Звісно, не все відбувалося гладко, і це природно, адже процес новий і надзвичайно складний – вибори відбувалися за абсолютно іншими правилами, аніж до цього. Утім, не обійшлося і без старих схем: скажімо, у Кременчуці на нафтопереробному заводі керівництво фіксувало, як голосують підлеглі. Працівники навіть скаржилися, що на них тиснуть. У Полтаві ж членам виборчої комісії від партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка» на телефон приходили погрози, машини кандидатів блокували на вулицях. На деяких дільницях намагались винести бюлетені. Міліція вчасно реагує на порушення, і вже відкрито декілька проваджень. Системних же порушень у обласному центрі немає», – розповів Андрій Пісоцький.

IMG_6402

Тим часом, центральний штаб партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка» провів власний exit-poll на виборах депутатів міських рад та голів міст обласного значення. Як повідомив на брифінгу голова виборчого штабу партії, народний депутат Ігор Кононенко, за результатами опитування представники «Солідарності» отримують абсолютну більшість мандатів в радах усіх рівнів. Зокрема, до Полтавської міської ради за даними штабу пройшли «БПП «Солідарність» (15,5%), ВО «Свобода»  -13%, «Совість України» – 12,1%.

Першими кроками новообраних депутатів від партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка» у місцевих радах стане об’єднання проукраїнських політичних сил заради збереження України, підтримка реформ, націлених на децентралізацію влади, та зміцнення місцевого самоврядування.