У Гадячі партійці організували богатирські ігри

16 жовтня на гадяцькому міському стадіоні «Колос» за підтримки голови Гадяцької міської організації партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка», кандидата у депутати до Гадяцької міської ради Віктора Кондратенка, кандидата на посаду міського голови Володимира Нестеренка та кандидата в депутати Полтавської обласної ради Олексія Матюшенка відбулося масове спортивне дійство.

3hM4djFuWjM

«Ми запросили богатирів, щоб вони продемонстрували свою силу та міць. Сподіваємося, що мешканці Гадяча отримали безліч позитивних емоцій. Можливо, такий приклад підштовхне юних гадячан до бажання займатись спортом та вести здоровий спосіб життя», – говорить головний організатор та ідейний натхненник богатирських турнірів Полтавщини, кандидат у депутати Полтавської обласної ради від партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка» Олексій Матюшенко.

U3Wd0QssKfQ

Розпочалося свято Півфіналом Кубка України зі стронгмену «Богатирські ігри». Силачі визначали найсильнішого з-поміж себе і заодно порадували гадячан справжнім силовим шоу. Підтримка у спортсменів була на найвищому рівні, адже глядачів дійства було надзвичайно багато.

Гадяцькі спортсмени у змаганнях богатирів участі не брали, утім, глядачам запропонували взяти участь у міні-змаганнях. Переміг Дмитро Зінченко, який в нагороду отримав абонемент до атлетичної зали «Атлант».

IMG_5277

Продовжилось свято виступом учасників конкурсу «Україна має талант» гурту «Сувенір», а на завершення глядачів зачарувало FIRE SHOW з м. Полтава.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*