З Комсомольска вирушила чергова партія гуманітарки воїнам АТО

Чергову партію гуманітарної допомоги для воїнів АТО відправили з громадської приймальні партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» у Комсомольську. Продукти та речі для військових збирали городяни, які відгукнулися на оголошення активістів партії. Учитель фізичної культури Світлана Нетреба принесла власноруч пошиті подушки, Світлана Комарова – продукти харчування для військових, Ірина Задорожна зібрала одяг для дітей прифронтової зони. Щоб упакувати верхній одяг, знадобилося два великих контейнери. Десять коробок з-під печива зайняли светри та інші теплі речі.

rFok3p415pk

«Волонтерську допомогу на Схід передаємо щомісяця. Надсилаємо найнеобхідніше – харчі, засоби гігієни, одяг. Наша підтримка спрямована не лише на підтримку бійців, які нині захищають суверенітет нашої держави. Не забуваємо і про людей, які мешкають майже на лінії вогню. Адже вони – громадяни України, тому ми не можемо залишити їх напризволяще»,– говорить лідер Комсомольського міського осередку партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Олександр Штейка.

Xji7gCJHQqI

Подарунки для військових передали волонтеру Світлані Журило, яка вже понад рік доставляє гуманітарні вантажі з Комсомольська для воїнів АТО.

Тим часом збір допомоги триває. Зараз дуже потрібна постільна білизна, матраци, подушки та засоби гігієни для військових.