У Гадячі партійці організували змагання з мотокросу

У селі Біленченківці Гадяцького району фінішував другий етап особисто-командного Кубка України з мотокросу. Організували такі незвичні для гадячан змагання представники місцевого осередку партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка».

DSC_5759

«Чимало зусиль витратили на підготовку траси, адже спортивні баталії відбувалися на території Біленченківського цегельного заводу. Отож, трасу назвати простою не можна. Утім, спортсмени з честю впоралися із завданням. Змагання з мотокросу стали справжнім спортивним святом для мешканців Гадяцького району», – говорить активіст Гадяцької міської організації партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка» Сергій Марченко.

DSC_5881

Загалом, нагороди розіграли у 11 класах. За медалі боролися спортсмени із 6-ти областей: Полтавської, Сумської, Харківської, Житомирської, Київської та Черкаської. Кубки і грамоти переможцям вручив голова Гадяцької районної організації партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка» Віктор Кондратенко.

DSC_5772

До речі, наймолодші спортсмени, що взяли участь у змаганнях, – п’ятирічні Єгор Журбенко (м. Харків) та Максим Полуян (м. Ромни), найстарші – 56-тирічні Сергій Фарбак (м. Київ) та Юрій Коростиленко (м. Ніжин).