На Полтавщині активісти виготовляють маскувальні сітки для потреб бійців АТО

На Полтавщині набирає оберти акція з плетіння маскувальних сіток для військових. До цієї роботи долучився практично кожен районний осередок «Солідарності».

DSC_0545

«Акція «Підтримай наших воїнів» спрямована на підтримку бійців, які нині захищають суверенітет нашої держави. Люди з величезним завзяттям плели маскувальні сітки, усіма доступними засобами намагаючись допомогти хлопцям на передовій. Переважна більшість учасників акції приносили матеріали для роботи. Працювали навіть родинами. До речі, масова участь дітей в акції свідчить про небайдужість підростаючого покоління до долі рідного краю», – повідомив голова Великобагачанської районної партійної організації Юрій Саковський.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Готові вироби передали директорові благодійного фонду «Пульс Надії» Ростиславу Зауральському. Нині маскувальні сітки, сплетені руками активістів «Солідарності», уже на передовій.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Загалом же, активісти Полтавської територіальної організації партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка» волонтерську допомогу на Схід передають щомісяця. Надсилають найнеобхідніше – харчі, засоби гігієни, одяг і навіть інструменти (бензопилу, лампочки, електрокабель).