Активісти з Кременчука облаштовують пляж на Дніпрі

Кілька років тому в Крюківському районі Кременчука, неподалік Дніпра, створили спортивний комплекс для проведення матчів з пляжного футболу та волейболу. Майданчик то побудували, от тільки про пляж, де можна було відпочити після спортивних поєдинків не подумали.

DSC_0603

«До нашої громадської приймальні звернулися жителі Крюківського району, з великим проханням допомогти облагородити місце відпочинку і пляж в районі спортивного комплексу по Набережній лейтенанта Дніпрова, 33 а. Як відомо, депутати Крюківської районної ради кілька років тому, погодили тут будівництво спорткомплексу. Тільки як можна відпочивати, гарти у футбол, волейбол, а потім не скупатися? Тож і вирішили допомогти місцевим»,— говорить Дмитро Лозовик, секретар Кременчуцької міської організації партії «Солідарність»-Блок ПетраПорошенка».

DSC_0745

Спочатку бульдозером вирівняли територію для майбутнього пляжу, потім разом з місцевими мешканцями прибрали все сміття, вирізали чагарники і почистили воду від водоростей.

DSC_0580

В найближчі дні завезуть пісок. А вже весною тут встановлять лавки та кабінки для перевдягання.

DSC_0615

«Такі заходи згуртовують людей. Ми хочемо довести, що об’єднавши зусилля можливо вирішити багато проблемних питань. І приклад такого обєднання особливо знадобиться жителям міст і сіл після децентралізації й передачі значних повноважень на місця»,– підсумував Дмитро Лозовик.