Активісти з Кременчука взяли участь у масштабному велопробігу до Дня Незалежності

Більше двох тисяч кременчужан у вишиванках та з національною символікою на День Незалежності проїхалися головними вулицями наддніпрянського міста. Долучилися до акції і активісти кременчуцької міської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка».

DSC_0910

Головна мета велопробігу — вшанування воїнів, загиблих в АТО. Учасники велопробігу стартували біля будинку культури «КрАЗ», фінішували ж на площі Незалежності, де передали естафету парадові вишиванок.

DSC_0835

«Кременчужани щиро оплакують своїх героїв. Ми всі розуміємо, що хлопці, обороняючи країну від агресора,  віддали найдорожче. Тому забувати про це  не маємо права. Сьогодні ж таким незвичним чином хотіли по максимуму привернути увагу містян, аби кожен помолився за своїх земляків. Пам’ять про них згуртує нас, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення української держави», — говорить голова Кременчуцької міської організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Віктор Калашник.

У кого ж не було двоколісного, оплесками підтримували своїх земляків обабіч дороги. Загалом цього дня у місті панував неабиякий дух патріотизму.

IMG_2750

А вже після фінішу учасники велопробігу поклали квіти на могили кременчужан, які віддали свої життя, захищаючи рідну країну.