У Комсомольску партійці змусили місцевих чиновників відповісти громаді

Лічильник тепла встановили, а як ним користуватись – не пояснили, – така суть колективного звернення групи жителів Комсомольська до громадської приймальні партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка».

«Ні договору щодо обліку теплової енергії, ні технічних умов на виконання послуг з централізованого опалення щодо використання цього обладнання, ні індивідуального проекту переобладнання внутрішньобудинкової мережі центрального опалення для встановлення поквартирного обліку теплової енергії надано не було», – поскаржились жителі Будинку №8 по вулиці Молодіжній на чолі з лідером ініціативної групи Леонідом Базавлуцьким.

«За законом, уся ця документація мала бути передана громадянам протягом 15 робочих діб, – пояснює заступник голови Комсомольскої міської громадської приймальні партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка», фаховий юрист Ольга Величко.

«Минуло два місяці. Представники підрядника прийшли збирати гроші без документів, тож громадяни хвилюються недарма. Ми зробили запит до КВП «Комсомольськтеплоенерго» і попросили надати нам роз’яснення ситуації. Чиновники відреагували швидко – зв’язалися і зі скаржниками, і з партійцями. Документи передали, порозуміння з людьми, які платять гроші за тепло, знайшлося швидко. Добре, що ситуація вирішилася, однак шкода, що й досі на місцях нехтують увагою до людей. Навіть те, що вони мають сплатити половину вартості лічильника, людям вчасно де довели. Бо у Комсомольску діє програма встановлення лічильників у співвідношенні 50 на 50: половину сплачує місто, половину – власники квартир. Добре, що закон дозволяє партії ставати на захист інтересів простої людини. Ми діємо виключно у правовому полі», – прокоментувала ситуацію Ольга Величко.