Партійні активісти допомагають кременчужанам із побутовими проблемами

Більше місяця працює у Кременчуці громадська приймальня партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка». За цей час зі своїми проблемами сюди звернулося близько сотні людей. Більшість цікавить процес оформлення субсидій. Утім, багато нарікань і на проблеми у житлово-комунальній галузі міста.

«Нещодавно до нас звернувся інвалід ІІ-ї групи, житель району Крюків Юрій Ноженко. Чоловік скаржився, що під час дощів доводилося відрами рятувати будинок від затоплення. Допомогти ж пенсіонеру ніхто не узявся. Тож виправити ситуацію вирішили ми», – говорить керівник Кременчуцької громадської приймальні партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Дмитро Лозовик.

DSC_0247

«Куди тільки я не звертався, та результат був один. Тому відра в будинку завжди були напоготові. Бувало, під час зливи доводилося тягати кілька  десятків літрів дощової води. Я надзвичайно вдячний хлопцям, що не залишили мене під протікаючим дахом. Почули та допомогли», – тішиться кременчужанин Юрій Ноженко.

Двері  громадської приймальні у Кременчуці відкриті для всіх за адресою: м. Кременчук, вул. 29 вересня, 10/24. Тел.: (050) 171-29-92.