Чергова волонтерська допомога бійцям від Полтавських партійців

Полтавські активісти партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка» вкотре передали волонтерську допомогу на Схід. Цього разу вантаж відправили 6 роті 92 окремої механізованої бригади, що дислокується у місті Щастя Луганської області.

IMG_5327

 

«З початку бойових дій на Сході наше суспільство об’єдналося в один єдиний волонтерський рух. На допомогу бійцям стали і дорослі і діти. Хлопці воюють не лише за суверенітет країни. Вони воюють за життя кожного з нас. Сьогодні ми передаємо футболки, бандани, бритви, маскувальні сітки. Тобто, речі першої необхідності про які просили самі військові. Подібні відправки проводимо кожного місяця. У вересні збираємося відправити інструмент, взуття та теплі речі», — говорить Олександр Біленький заступник голови Полтавської територіальної організації партії «Солідарність» — Блок Петра Порошенка».

IMG_5335

Оксана Федоренко, керівниця громадської приймальні Полтавської територіальної організації партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка», допомагала готувати вантаж не раз. Утім, нині це робить з іще більшим трепетом у серці – саме у 6 роті 92 бригади вже близько року служить її чоловік Юрій.

«Тяжко і чоловіку і нам із сином. Втім ми тримаємося. Але боляче коли запитують чому хлопці там воюють. Я завжди відповідаю: вони воюють, аби ми жили в мирі»,— каже Оксана Федоренко.

IMG_5333

Загалом, до волонтерської роботи долучився кожен районний партійний осередок. Втім, цього разу серед усіх речей був особливий подарунок – маленький Святославчик Федоренко для свого тата приготував малюнок. І хоча хлопцю всього 6 років, він добре усвідомлює, чому батька так довго немає вдома.