Андрій Пісоцький: нелегальні перевізники мають щезнути з Полтавських доріг

Через нелегальних перевізників Полтавщина втрачає мільйони гривень. Та головне, що це явище – неабияка небезпека для людей. Тому вивести з тіні нелегалів – нині одне з найголовніших завдань. Про це під час прямого ефіру на «Полтавському громадському телебаченні» заявив перший заступник голови Полтавської ОДА, голова Полтавської територіальної організації партії «Солідарність»-Блок Петра Порошенка» Андрій Пісоцький.

«Нині в облдержадміністрації чітка позиція: перевізники-нелегали, які дбають лише про своє збагачення, повинні або працювати у правовому полі, або припинити незаконну діяльність. Аби вирішити цю проблему, залучили всі правоохоронні органи, проводитимемо рейди і разом боротимемося з порушниками», – наголосив Андрій Пісоцький.

Тим часом, із добропорядними та відповідальними перевізниками проблем немає. Нещодавно в області завершився конкурс з визначення пасажирських перевізників на 57 автобусних маршрутах загального користування. До комісії залучили представників прокуратури, ДАІ, СБУ, правоохоронців і громадськість. А щоб конкурс був прозорим, запросили і представників ЗМІ.

«Спочатку ми оглянули автобуси, лише після цього радилися щодо того, хто ж саме працюватиме на маршрутах. Якщо нас влаштовував транспорт і не було проблем з документами, перевізник без перешкод отримував маршрут», – повідомив Андрій Пісоцький.

Цікавилися журналісти «Громадського» і проблемним Макухівським сміттєзвалищем. Люди, які мешкають поряд, уже кілька десятків років намагаються бодай якось вирішити цю екологічну проблему. Адже звалище вже сягнуло площі у 17 гектарів, а до найближчої хати в селі нині менше 300 метрів.

«Ситуація непроста. Утім, вкотре наголошую, що без участі міської влади проблему не вирішити. Я особисто запрошував міського голову Олександра Мамая на нараду щодо Макухівки, але посадовець ігнорує всі наші заходи. Більше того, до міського голови маємо багато питань: і щодо ремонту доріг, і щодо сміттєзвалища, і ще багато інших. Якщо і далі діалогу не буде, стосовно бездіяльності міської ради звернемося до прокуратури», – зазначив Андрій Пісоцький.