У Полтаві відбулися збори Полтавської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

12 травня 2015 року відбулися збори Полтавської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Одним з питань було обрання очільника. Так, делегати одноголосним рішенням підтримали кандидатуру Андрія Пісоцького. Також обрали й нові керівні органи партійного осередку.

Після обрання Андрій Пісоцький подякував колегам за довіру й підтримку. Наголосивши, що партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» нині одна з найдинамічніших за своїм розвитком.

«Наша партія формується відкрито й демократично. Одне з найголовніших завдань — створення ефективної команди, яка здатна якісно працювати для розвитку Полтавщини і всієї України. Тому запрошуємо активних громадських діячів та усіх небайдужих жителів області  долучатись до спільної роботи.

Голова Полтавської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у ході виступу коротко розповів про основні цілі та напрямки подальшої роботи.

«Найближчим часом наша партійна організація зосередиться на декількох основних програмах.

Перша–це «Підтримка боротьби за незалежність України». Тут буде зокрема: соціальна допомога воїнам АТО в реалізації їхніх прав, допомога військовим у оформленні пільг, статусу учасника бойових дій, інвалідності, підтримка сімєй військових, що загинули в АТО, збір допомоги на фронт і патріотичне виховання молоді.

Друга програма–«Антикорупція». Масштаби проблеми корупції важко переоцінити. Це ракова пухлина, що «вбиває» країну. В рамках програми діятиме «телефон довіри», проводитиметься виявлення та знищення корупційних схем за допомогою партійців, громадских активістів та небайдужих громадян. По багатьом органам влади в рамках профілактики протиправних дій ми будемо проводити роботу з метою недопущення їх вчинення. Основне завдання тут не «красиві декларації», а конкретні результати.

Крім того, буде відкрито Громадську приймальню Партії, де людям надаватиметься консультаційна допомога, в тому числі юридична, з багатьох важливих питань, як то оформлення житлових субсидій, інвалідності, отримання статусу учасника АТО. Також тут можна буде повідомити і про «свавілля» чиновників.

Звичайно, партія працюватиме й в інших напрямках суспільного життя.  Ми сформуємо ініціативні команди з партійців та громадських активістів. Вони займуться вивченням нагальних проблем регіону, розробкою й опрацюванням програм по їх вирішенню. Партійний орган стане ефективним контролером влади.

Прошу всіх зацікавлених у співпраці на благо країни в будь-якому місті чи районі області звертатися за телефоном: 067-533-70-30.

Основне завдання для нас: «покращення життя повинен відчути кожен житель Полтавщини» – резюмував Андрій Пісоцький.