Активісти «Європейської Солідарності» відвідали ветеранів

8 травня, у День пам’яті і примирення, та 9 травня, у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні активісти «Європейської Солідарності» Полтавщини відвідали ветеранів Другої світової війни та вшанували пам’ять жертв Другої світової війни.

Покладаючи квіти до меморіалів та обелісків по всій області, партійці із великим сумом і вдячністю згадали тих, хто 75 років тому виборов, вистраждав і наблизив довгоочікуваний мир.

“Ми не маємо морального права забувати тих, хто поліг на фронтах Другої світової війни, загинув від тортур у нацистській неволі та намагався вижити й боротися на окупованій землі, хто здобував Велику Перемогу.
Для України Друга світова війна – національна трагедія, яка кривавими ранами відзивається у серцях мільйонів громадян. Подвиг українських ветеранів Другої світової – це гордість нашого народу та доказ, що добро і правда завжди переможуть! Той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ветерани стали прикладом для сьогоднішніх захисників України, які відчайдушно захищають рідну землю від зовнішньої агресії”, – зазначив голова Полтавської територіальної організації Дмитро Лозовик.

8 травня активісти Лубенської міської організації партії поклали квіти до пам’ятного знаку  розстріляних жителів м. Лубен. 9 травня вони взяли участь у мітингу на площі Слави, де поклали квіти до могили невідомому солдату, а активісти районної організації поклали квіти до пам’ятника прикордонникак.

Цьогоріч, через карантинні обмеження, вперше довелося змінити формат проведення заходу, але ветеранів активісти Миргородської міської організації не залишили без уваги. Сивочолих фронтовиків привітали вдома та передали їм подарункові набори у рамках міської акції “Ніхто не забутий, ніщо не забуте!”. У кожному мікрорайоні до братських могил та обелісків поклали квіти представники влади та рад мікрорайонів, жителі. До Вічного вогню у Сквер Слави з квітами прийшли міський голова Сергій Соломаха, депутати міської ради, керівники підприємств, установ та організацій, миргородці.

Партійці Чутівської районної організації відвідали сім’ю учасників Другої світової війни та передали квіти і гостинці.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*