Депутати Миргородської міської ради від БПП взяли участь у «круглому столі» з децентралізації

Представники депутатського корпусу Миргородської міської ради від партії «БПП «Солідарність» Оксана Денисенко та Наталія Ночна долучилися до «круглого столу», де обговорювали реалізацію реформи місцевого самоврядування – утворення об’єднаних територіальних громад навколо міст обласного значення.

«Модератори заходу розповіли про реформування самоврядування обласних центрів, міст обласного та районного значення. Акцентували увагу на ризиках реформування. Наголошували на тому, що процеси об’єднання територіальних громад міст та прилеглих територій можуть відбутися без активного залучення депутатського корпусу та активу громад міст, а лише процедурними інструментами; розповіли про нюанси реформаційних процесів. Разом з учасниками розробили рекомендації для стимулювання активної участі представників міської ради у реформаційних процесах», — розповіла Оксана Денисенко.

Організували  захід Полтавський обласний благодійний Фонд розвитку громад «Ініціатива» спільно з ГО Інститут Реформ та Інформатизації Суспільства (м. Суми) в рамках реалізації проекту «Формування моделі подолання пасивності міських громад щодо їх участі в процесах реформи з децентралізації влади Україні». 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*