На Полтавщині до Дня Конституції активісти партії «БПП «Солідарність» провели тематичні акції

28 червня активісти Полтавської міської організації партії «БПП «Солідарність» провели низку заходів, приурочених до Дня Конституції України. Під час акції «Знай свою Конституцію» влаштували для містян вікторину на знання головних пунктів Основного закону, за що учасникам флешмобу дарували примірники Конституції. Крім того,партійці цього дня поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку.

poltava-2 poltava-3

«Ми розуміємо, наскільки важливо для нашої держави мати такий документ як Конституція. Ухвалення Конституції стало важливим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, а також у становленні України на світовій арені»,— прокоментувала член Полтавської міської організації партії «БПП «Солідарність» Євгенія Мостепанюк.

У Чутовому та Лубнах активісти та прихильники партії також дарували примірники Конституції своїм землякам. Головна умова прочитати вголос одну статтю із Розділу I «Загальні засади» або Розділу II «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина».

chutove-1 chutove-2

22 33

 

«За даними опитування Фонду «Демократичні ініціативи», яке провели у грудні 2015 року, половина українців ніколи в житті не читали Конституцію України. Більше того, у ЗМІ культивується багато спекуляцій щодо ухвалених (у частині правосуддя) змін до Конституції. Тому цього дня вирішили провести таку інформаційну акцію», — розповіла голова Чутівської районної організації партії «БПП «Солідарність» Ірина Кривобік.

У Пирятині ж біля адмінбудинку урочисто підняли Прапори України, Євросоюзу та Пирятинщини. Цю почесну місію доручили обдарованій учнівській молоді. Привітала земляків зі святом і депутат міської ради, голова районного осередку партії «БПП «Солідарність» Аліна Мірошніченко. Вона зауважила, що Конституція є рушійною силою прав і свобод людини; закликала молодь Пирятинщини брати активну участь у розвитку громади.

piryatin_miroshnichenko

Партійці з Диканьки та Шишак також долучилися до районних заходів. Активісти разом із очільниками  районних партійних осередків  взяли участь у  мітингу, присвяченому  21-й річниці з дня прийняття Конституції України, а також поклали квіти до пам’ятника  Тарасу Шевченку. У Шишаках цього дня ще й відкрили Дошку пошани кращим працівникам району.

shishaki

А от у Гребінці партійці організували «круглий стіл» на тему «Конституція  України – оберіг державності»,

grebinka-1

під час якого говорили про основні зміни в Конституції.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*