У Миргороді переймають литовський досвід з ощадної енергетики

У Литві вже 62 % котелень працюють на біомасі, що дає можливість суттєвої економії. Подібних результатів хочуть досягти і в Миргороді. Про це розповів міський голова Миргорода, представник партії «БПП «Солідарність» Сергій Соломаха. Перспективи запровадження ощадної енергетики Сергій Соломаха обговорив із комерційним директором  компанії Enerstena Маріусом Дубінінкасом та директором «Енерстена Україна» Дайнюсом Чапскасом.

img4d032096a3bfa450eaa76a2fb3d78c83

«Перехід на відновлювальні джерела енергії є неминучим. Для того, аби майже повністю відмовитися від газової енергетики, Литві знадобилося близько 10 років. Для України це теж не буде справою одного дня. Проте починати її варто», — розповів Маріус Дубінінкас.

За словами Сергія Соломахи, необхідність переходу на відновлювальні джерела енергії є очевидною. І місто вже рухається в цьому напрямку. 18 листопада заплановано проведення «круглого столу» за участю литовських фірм-виробників відповідного обладнання, а також депутатів міської ради та представників громадськості. На зустрічі обговорять перспективи модернізації місцевої теплоенергетики.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*